הכנה למור ומרקם - מערכת מיון ללימודי רפואה מור הוא מבחן המתקיים עבור מועמדים לפקולטות לרפואה באוניברסיטת תל אביב, בביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית ולמועמדים עבור הטכניון.
חשוב לדעת שרוב המתמודדים כיום עוברים הכנה ולכן כדאי להתכונן לקראת מבחן זה ולהצליח בו.
המבחן למעשה בודק תכונות אופי שונות וכישורים שונים אצל המועמדים כדי לקבוע האם יש להם את היכולות המתאימות ללמוד לרפואה כגון : תקשורת בין אישית , הזדהות עם המקצועת, מוטיבציה , אופן קבלת ההחלטות וכד'.
הסימולציות הקבוצתיות והדינמיאמיקות גורמים לפסיכולוגים להכיר את המועמד בצורה טובה וכמו כן לראות האם הוא עומד בלחץ הפסיכולוגי המדמה את הלחץ שיתקל בו בהמשך דרכו, דרך הלחץ לומדים הפסיכולוגים על תגובות המועמד, אופן שיקול הדעת וכד'. בנוסף, המבחן מורכב מראיונות אישיים ושאלונים העוזרים לפסיכולוגים להכיר את תכונות האופי השונות של המועמד.
במבחן מור קיים במבחן חלק אנליטי, חלק ביוגרפי, שאלון ארוך המורכב בד"כ מ 36 שאלות בשעתיים (גורם לתחושת לחץ), משחקי תפקידים ודיון בנושאים אתיים.
במידה ותרצה לשמוע פרטים נוספים אתה מוזמן ליצור עימי קשר.

ההכנה הטובה ביותר למבחן מור ומבחן מרקם, הראיונות בבאר שבע ומבחן מרב

משה לבנת יכין אותך אחד על אחד, עם ניסיון של שנים ואינספור הצלחות אי אפשר להתווכח!

אודות משה לבנת

משה לבנת הינו פסיכולוג בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה מאונ' קולומביה ניו-יורק (ארה"ב).מתמחה בתחום הייעוץ התעסוקתי ובעל נסיון עשיר באבחון , מיון עובדים והשמת כוח אדם.במסגרת עבודתו צבר נסיון עשיר של למעלה מעשרים וחמש שנים באבחון, ביעוץ פרטני, ארגוני ותעסוקתי והעביר מרכזי הערכה והרצאות בנושאים הקשורים לפסיכולוגיה ועולם העבודה.רשום בהסתדרות הפסיכולוגים משנת 1980 - מספר חבר 1303.רשום בפנקס הפסיכולוגים (משרד הבריאות) - מספר רישום 993. לעולם האבחון בתחום הרפואה, משה לבנת נחשף לפני יותר מעשר ומאז ועד היום צבר ניסיון עשיר עם מאות מועמדים ודאג להצלחתם האישית.

ראיונות קבלה לבאר שבע

שני ראיונות אישיים אליהם מקבלים זימון מועמדים ללימודי רפואה שמגישים מועמדות לבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון. ראיונות קבלה לבאר שבע הם המקבילה של אוניברסיטת בן-גוריון למבחן מור או מבחן מרקם שנערכים באוניברסיטאות. מטרת ראיונות קבלה לבאר שבע היא לבדוק אצל המועמד ללימודי רפואה תכונות כמו מוטיבציה וכישורים בין אישיים, שהן תכונות שלא ניתן לאתר באמצעות בחינת הפסיכומטרי או בחינות הבגרות של המועמד. הערכת האישיות שעובר המועמד מתבססת בעיקר על בחינה כיצד מביע המועמד את עצמו, כיצד הוא מתמודד מול דילמות מוסריות ומהי יכולת קבלת ההחלטות שלו.

הכנה למרקם בחינת מיון למועמדים לחוג לרפואה באוניברסיטה העברית

מבחן מרקם דומה מאוד לבחינת מור, הנפוצה יותר, ומטרתו לבחון מיומנויות של המועמדים שאינן באות לידי ביטוי בתעודת הבגרות או בציון הפסיכומטרי. מיומנויות אלו כוללות בעיקר את היכולת להביע דעות ולנמקן, לקבל החלטות בשעת לחץ ולעבוד בצוות.

הכנה למבחן מור מערכת מיון ללימודי רפואה ורפואת שיניים

מבחן מור הינו מרכז הערכה למועמדים לחוגים לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובטכניון, וכן למועמדים לחוג לרפואת שיניים (מבחן מור לרפואת שיניים) באוניברסיטה העברית. מטרת מבחן מו ר היא להעריך את האישיות של מועמדים ללימודי רפואה, כדי לבדוק האם הם מתאימים מבחינה אישית לעבוד כרופאים. מבחן מו"ר מתקיים מטעם ארגון מס"ר.

הכנה אישית ולא קבוצתית

בשונה מהמכונים האחרים משה לבנת יכין אותך אחד על אחת ויקדיש את כל זמנו רק לך, תקבל מבחנים לתרגול בבית, תמיכה טלפונית עד להצלחה שלך במבחן.

תהליך ההכנה

יום ההכנה מורכב מחומר רלוונטי הדומה מאד ליום אותו תעבור ב"מור" מבחינת המבחנים, המצבים בהם תעמוד והאירועים אותם תחווה. במהלך ההכנה תחשף לחומר דומה למבחנים שתעבור, תתנסה בו תוך מילוי השאלונים השונים, תרגול משחקי התפקידים כולל הראיון ולבסוף דימוי הסימולציות הקבוצתיות ודיון במשמעותם, תוך התיחסות ברמה הקונקרטית - טקטית וברמה הכוללת - אסטרטגית. הליווי ההדרכה יהיו אישיים תוך קבלת משוב והכוונה לקיום אינטרסיך.

הכנה לראיון בבאר-שבע

לגבי הראיון בבאר-שבע, ההכנה לוקחת כשעה וחצי ונעשה ע"י סימולציה של ראיון המתייחסת, הן לתכנים הקוגנטיביים של הראיון והן לשפת הגוף. בנוסף את מקבלת הביתה חומרים המאפשרים תירגול וחזרה על החומר הנלמד.

תרגול תרגול ועוד פעם תרגול

החומר שעליו מבוסס מבחן ההדמיה מתיחס לכל הקטגוריות שמופיעות במבחן: השאלון הביוגרפי, הבעיות האתיות, הראיונות, משחקי התפקידים, הדיון והמשוב. כל תהליך ההכנה הוא אישי ומעובר על-ידי. בסוף התהליך תקבל חומר הביתה שאותו תוכל לתרגל שוב ושוב ושוב, עד שתרגיש מוכן, בכל בעיה תמיד ניתן להתקשר אלי.

הכנה אישית

ההכנה היא אישית ומותאמת למבחן אותו את תעברו, קרי, מור, מרקם, הראיונות בבאר שבע או מבחן מרב

צור איתי קשר

אני כאן בכדי לעזור לך

צור קשר

משה לבנת דרך בן גוריון 258, גבעתיים

052-4877255

שלח לי אימייל

© 2014 כל הזכויות שמורות למשה לבנת.

חזור למעלה